Magiczne Pokazy Dla Przedszkolaków

Stwórz przestrzeń pełną magii oraz śmiechu dla swoich podopiecznych. Magik Cyprian często prosi dzieciaki o pomoc w sztuczkach. Pokaz wypełniony jest kolorami, dźwiękami i oczywiście – magicznymi sztuczkami. Każdy pokaz to niezapomniane doświadczenie, które rozbudzi wyobraźnię i zachwyci najmłodszych.

magiczne pokazy iluzji w poznaniu

Pełna ProŚMIECHfeska gwarantowana

iluzja dla dzieci

Profesjonalizm – Magik Cyprian szanuje czas zarówno dzieci, jak i przedszkola i rodziców, dlatego jest na czas i cały sprzęt przywozi ze sobą. 

iluzja poznań

Bezpieczeństwo – Wszystkie sztuczki magiczne oraz wykorzystane rekwizyty podczas pokazu są bezpieczne dla dzieci.

magik dla dzieci

Zrozumienie dzieci – Cyprian traktuje dzieci z empatią i jak równych siebie, dba o ich dobre samopoczucie.

Najczęściej zadawane pytania:

Pokaz trwa od 30 do 50 minut. I to jest optymalny czas pokazu dla dzieci.

Maksymalna liczba dzieciaków to 100. Jeśli w przedszkolu jest więcej dzieci, najlepiej zrobić kilka pokazów dla każdej grupy osobno.

Magik przywiezie wszystko ze sobą. Potrzebne jest tylko pomieszczenie. 

Dzięki oraganizacji pokazu wewnątrzy budynku unikamy zbędnych dystrakcji jak hałas smochodów, zmieniające się warunki pogodowe, czy też owadów. 

Tak. Magik Cyprian robi pokaz w żłobkach z programem przedszkolnym z pewnymi modyfikacjami. Cel jest ten sam: spowodować jak najwięcej śmiechów. 

Gwarancja 100% satysfakcji dzieci

Jeśli dzieci nie będą otwierały szeroko ze zdziwienia oczu, śmiały się i nie zapamiętają fenomenalnego pokazu magii, to… Cyprian wakacje spędzi na ławcę w parku, bo jego pokaz będzie na jego koszt. Powaga.

Przewiń na górę

Chcesz zorganizować pokaz? Napisz na: biuro@magikcyprian.pl

X